060 081 71 20

Takmičarke i takmičari

Pionirke i pioniri

Jovana Ilijin

Jovana Ilijin

Godište 2006
Discipline Figure, Solo, Duet, Tim
Uspesi 2018. godine: Zlatna medalja za tim; srebrna medalja za duet; bronzana medalja za kombo na Državnom privenstvu za Pionirke i Prvenstvu Beograda;
2017. godine: Zlatna medalja za tim i srebrna medalja za kombo na Državnom prvenstvu;
2016. godine: Srebrna medalja za tim, srebrna medalja za duet i bronzana medalja za solo na Državnom prvenstvu, Srebrna medalja za tim na međunarodnom takmičenju "Trofej Beograda"; Zlatna medalja za tim na međunarodnom takmičenju "Kristal kup".
2015. godine: Zlatna medalja za tim i bronza na Međunarodnom takmičenju u Sekešfehervaru, Mađarska. Bronza na Međunarodnom takmičenju "Kristal kup" u Beogradu;
Jana Trajković

Jana Trajković

Godište 2006
Discipline Figure, Duet, Tim
Uspesi 2018. godine: Zlatna medalja za tim; srebrna medalja za duet; bronzana medalja za kombo na Državnom privenstvu za Pionirke i Prvenstvu Beograda;
2017. godine: Zlatna medalja za tim i srebrna medalja za kombo na Državnom prvenstvu;
2016. godine: Srebrna medalja za tim i srebrna medalja za duet na Državnom prvenstvu, Srebrna medalja za tim na međunarodnom takmičenju "Trofej Beograda"; Zlatna medalja za tim na međunarodnom takmičenju "Kristal kup"
2015. godine: Zlatna medalja za tim i bronza na Međunarodnom takmičenju u Sekešfehervaru Mađarska. Bronza na Međunarodnom takmičenju "Kristal kup" u Beogradu.
Iva Tadić

Iva Tadić

Godište 2007
Discipline Figure, solo, duet, tim, kombo
Uspesi 2018. godine: Prvo mesto u figurama; zlatna medalja za tim; bronzana medalja za duet; bronzana medalja za kombo na Državnom privenstvu za Pionirke i Prvenstvu Beograda;
2017. godine: Zlatna medalja za solo u kategoriji 10 godina i mlađe,sSrebrna medalja za tim u kategoriji 10 godina i mlađe, zlatna medalja za tim u kategoriji 12 godina i mlađe, srebrna medalja za kombo u kategoriji 12 godina i mlađe na Državnom prvenstvu za pionire i Prvenstvu Beograda,
2016. godine: Srebrna medalja u figurama na Dr\avnom prvenstvu u figurama; Srebrna medalja za tim na Kristal kupu u Beogradu.
Tara Kontić

Tara Kontić

Godište 2007
Discipline Figure, duet, kombo, tim
Uspesi 2018. godine: Bronzana medalja za Kombo na Državnom privenstvu za Pionirke i Prvenstvu Beograda;
2017. godine: Srebrna medalja u disciplini duet, srebrna medalja u disciplini tim na Državnom privenstvu; 2016. godine: Srebrna medalja za tim na Državnom prvenstvu, Srebrna medalja za tim na međunarodnom takmičenju "Trofej Beograda"; Zlatna medalja za tim na međunarodnom takmičenju "Kristal kup"
Milica Hinić

Milica Hinić

Godište 2007
Discipline Figure, duet, tim, kombo
Uspesi 2018. godine: Zlatna medalja za tim; Bronzana medalja za duet; Bronzana medalja za Kombo na Državnom privenstvu za Pionirke i Prvenstvu Beograda;
2017. godine: Srebrna medalja u disciplini duet, srebrna medalja u disciplini tim na Državnom privenstvu; 2016. godine: Srebrna medalja za tim na međunarodnom takmičenju "Trofej Beograda"; Zlatna medalja za tim na međunarodnom takmičenju "Kristal kup"
Jovana Jovanović

Jovana Jovanović

Godište 2005
Discipline Figure, solo i tim
Uspesi 2017. godine: Zlatna medalja za tim i srebrna medalja za kombo na Državnom prvenstvu;
2015. godine: Zlatna medalja za tim i bronza na Međunarodnom takmičenju u Sekešfehervaru, Mađarska
Elena Mirković

Elena Mirković

Godište 2005
Discipline Figure, duet, tim
Uspesi 2018. godine: Pozvana za širi spisak za Kadetsku reprezentaciju Srbije za 2019. godinu;
2017. godine: Zlatna medalja za tim i srebrna medalja za kombo na Državnom prvenstvu;
2015. godine: Zlatna medalja za tim i bronza na Međunarodnom takmičenju u Sekešfehervaru, Mađarska
Anja Grujić

Anja Grujić

Godište 2010
Discipline Figure, solo, duet, tim
Uspesi 2018. godine: Zlatna medalja za solo, zlatna medalja za kombo i srebrna medalja za tim na takmičenju "Sinchro Stars 2018"; Zlatna medalja za kombo; srebrna medalja za tim; bronzana medalja za solo na Državnom privenstvu za Pionirke i Prvenstvu Beograda;
2017: Zlatna medalja za duet, srebrna medalja za tim i bronzana medalja za solo na Državnom prvenstvu za pionirke;
2016: Srebrna medalja za duet na Kristal kupu;
Teodora Đokić

Teodora Đokić

Godište 2008
Discipline Figure, solo, duet, tim
Uspesi 2018. godine: Zlatna medalja za duet, zlatna medalja za kombo i srebrna medalja za tim na takmičenju "Sinchro Stars 2018"; Zlatna medalja za duet; zlatna medalja za kombo; srebrna medalja za tim i bronzana medalja za kombo u kategoriji 10 godina i mlađe na Državnom privenstvu za Pionirke i Prvenstvu Beograda;
2017: Srebrna medalja za Tim na Državnom prvenstvu;
2016: Srebrna medalja za Duet na Kristal kupu; Srebrna medalja na Državnom prvenstvu u figurama;
Jana Miljković

Jana Miljković

Godište 2008
Discipline Figure, tim
Uspesi 2018. godine: Zlatna medalja za duet, zlatna medalja za kombo i srebrna medalja za tim na takmičenju "Sinchro Stars 2018"; Zlatna medalja za duet; zlatna medalja za kombo; srebrna medalja za tim i bronzana medalja za kombo u kategoriji 10 godina i mlađe na Državnom privenstvu za Pionirke i Prvenstvu Beograda;
2017: Srebrna medalja za tim na Državnom prvenstvu;
Helena Čalić

Helena Čalić

Godište 2005
Discipline Kombo
Uspesi
Iva Šarac

Iva Šarac

Godište 2006
Discipline Kombo
Uspesi 2018. godine: Zlatna medalja za tim i bronzana medalja za kombo u kategoriji 12 godina i mlađe na Državnom privenstvu za Pionirke i Prvenstvu Beograda;
Natalija Miljković

Natalija Miljković

Godište 2006
Discipline Kombo
Uspesi 2018. godine: Bronzana medalja za kombo u kategoriji 12 godina i mlađe na Državnom privenstvu za Pionirke i Prvenstvu Beograda;

Kadetkinje i kadeti

Ekaterina Bolbukh

Ekaterina Bolbukh

Godište 2002
Discipline Figure, tim i kombo
Uspesi 2016. godine: Bronzana medalja na međunarodnom takmičenju "Sinhro open Stari grad"
Lara Hofman

Lara Hofman

Godište 2002
Discipline Figure, solo, duet, tim, kombo
Uspesi 2016. godine: Bronzana medalja na međunarodnom takmičenju "Sinhro open Stari grad"
Natalija Dragić

Natalija Dragić

Godište 2002
Discipline Figure, tim i kombo
Uspesi 2016. godine: Bronzana medalja na međunarodnom takmičenju "Sinhro open Stari grad"
Andrea Kontić

Andrea Kontić

Godište 2003
Discipline Figure, tim i kombo
Uspesi 2016. godine: Bronzana medalja na međunarodnom takmičenju "Sinhro open Stari grad"
Katarina Dragić

Katarina Dragić

Godište 2004
Discipline Figure, tim i kombo
Uspesi 2016. godine: Bronzana medalja na međunarodnom takmičenju "Sinhro open Stari grad"
Jovana Mitić

Jovana Mitić

Godište 2002
Discipline Kombo
Uspesi
Anja Đokić

Anja Đokić

Godište 2003
Discipline Kombo
Uspesi
Ana Radovanović

Ana Radovanović

Godište 2004
Discipline Kombo
Uspesi
Milica Đurašinović

Milica Đurašinović

Godište 2004
Discipline Kombo
Uspesi 2018. godine; Na širem spisku za kadetsku reprezentaciju Srbije za 2019. godinu;

Juniorke i juniori

Vera Martinović

Vera Martinović

Godište 2001
Discipline Figure, tim i kombo
Uspesi 2016. godine: Bronzana medalja na međunarodnom takmičenju "Sinhro open Stari grad"